2000029117
Campingaz
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril 2 Series RBS LE
RBS LE je moderní plynový gril od Campingaz s bočními keramický hořáky RBS.
Hlavní devizou plynového grilu Campingaz RBS LE jsou speciální keramické RBS hořáky umístěné na bocích grilu. Díky tomuto specifickému umístění nemůže dojít ke vznícení vypečeného tuku a grilovacích šťáv a v grilu se tak netvoří karcinogenní látky, což celkově přispívá ke zdravějšímu grilování. RBS hořáky jsou navíc velmi výkonné a lze je využít jak pro přímou tak nepřímou metodu grilování. Plynový gril Campingaz RBS LE má ale i celou řadu dalších vychytávek. Například teploměr s ciferníkem zabudovaný do poklopu. Díky teploměru vždy přesně víte, na kolik je váš gril rozpálen a můžete podle toho buď ubrat, nebo přidat plyn.
Gril je také vybaven speciálním roštem Culinary Modular o velikosti 53 x 40 centimetrů, který umožňuje na grilu použít různé doplňky, kterými výrazně rozšíříte možnosti svého grilu. Patří mezi ně například stojan na kuře, hluboká wok pánev na přípravu asijských jídel, kámen na pizzu a další. Po obou stranách grilu jsou boční pultíky, které lze využít k odkládání různých ingrediencí, pomůcek a grilovacího nářadí. Pod grilem je praktická polička, kam se skvěle vejdou kořenky, nebo skleničky s různými omáčkami.
Ke grilu Vám doporučujeme zakoupit ochranný obal Campingaz, který ochrání Váš gril před nepříznivými povětrnostními podmínkami i prachem a Váš gril zůstane dlouho jako nový.
| Celkové rozměry grilu | 138 x 60 x 111 cm |
| Grilovací rošt | Litinový rošt Culinary Modular |
| Integrovaný teploměr | ANO |
| Vhodný pro | 10 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 568 g/h |
| Celkový výkon grilu | 7,8 kW |
| Zapalovací systém | elektronický |
| Rozměry grilovacího roštu | 53 x 40 cm |
| Hmotnost | 51 kg |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 2100 cm2 |
13 999 Kč
11 999 Kč
19 999 Kč
14 999 Kč
17 999 Kč
22 999 Kč
22 999 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...