LD485SBPK
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Legend 485
Plynový gril Napoleon LEGEND 485 se 4 nerezovými hořáky a bočním vařičem.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 125 x 151 x 69 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt o velikosti 68 X 46 CM |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | litinový rošt, 4 nerezové hořáky, 1 boční hořák, boční pultíky, zapalování JET-FIRE, úložný prostor pro plynovou bombu, teploměr ve víku grilu |
| Hmotnost | 77 kg |
| Barva | černá |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
34 990 Kč
15 990 Kč
29 990 Kč
34 990 Kč
35 990 Kč
4 890 Kč
2 490 Kč
19 990 Kč
4 890 Kč
14 490 Kč
14 990 Kč
16 990 Kč
1 990 Kč
21 990 Kč
Jaro je tu a k němu patří i výlety, které nás stojí hodně energie, obzvlášť pokud se rozhodnete...
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...