R365PK
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue 365 černý
Plynový gril Napoleon se dvěma hořáky a bočním vařičem.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 121 x 122 c 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt WAVE o velikosti 2 938 cm2 |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, zapalovací systém JET-FIRE, litinový rošt WAVE, termosonda s budíkem, sklápěcí poličky. |
| Hmotnost | 67,6 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 15,6 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....