1812833
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Arosa 570 G Steel
Plynový gril Arosa 570 G Steel švýcarského výrobce Outdoorchef se 2 samostatně nastavitelnými nerezovými hořáky




| Rozměry se zavřeným poklopem | 112 x 111,5 x 81,5 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 54 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, elektrické zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, sklápěcí boční stolek, připojovací sada k PB láhvi, 2 velká kolečka, ochrana plamene proti zhasnutí, bezpečnostní podsvícení knoflíků |
| Hmotnost | 58 kg |
| Příkon | 9,5 kW |
| Do grilu se vejde | 7,5 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...