ROS-251057
Rösle
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Rösle Allflame Hero 4
Plynový gril Allflame Hero 4 německého výrobce Rösle se čtyřmi nerezovými hořáky, zadním infra hořákem a PRIMEZONE v bočním stolečku




| Rozměry grilu (v x š x h) | 118 x 138 x 61,8 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektronické |
| Grilovací rošt | smaltovaný litinový 70 x 45 cm, dohřívací nerezový 70 x 16 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 4x nerezové hořáky, 1x Prime zone, 1x zadní hořák, elektronické zapalování, smaltovaný litinový rošt, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky, podsvícené knoflíky, připojovací sada k PB láhvi |
| Hmotnost | 53 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 4 x 3,5 kW hlavní grilovací plocha, 4 kW prime zóna, 3 kW integrovaný zadní hořák |
| Hmotnost transportního balení | 67 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 62 x 69 x 89 cm |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
568 Kč
540 Kč
1 223 Kč
767 Kč
767 Kč
653 Kč
853 Kč
853 Kč
511 Kč
283 Kč
283 Kč
283 Kč
710 Kč
710 Kč
767 Kč
1 422 Kč
1 422 Kč
426 Kč
625 Kč
767 Kč
1 992 Kč
312 Kč
853 Kč
312 Kč
369 Kč
710 Kč
710 Kč
2 846 Kč
653 Kč
1 422 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...