MB20075617
Masterbuilt
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Masterbuilt MES 130B
Menší domácí elektrická udírna se čtyřmi rošty a digitálním ovládáním
| Vnější rozměry | 43x40x78 cm (43x40x83 cm s ovládacím panelem) |
| Vnitřní rozměry | 37x32x67 cm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Barva | černá |
| Termosonda | ano |
| Využitelný prostor na uzení | 37x32x46 cm |
| Využitelný objem | 70 litrů |
| Udící plocha | 4x kovový rošt 35x31 cm |
| Napětí | 230 V/50 Hz |
| Příkon | 1200 W |
| Kapacita udírny | cca 12 kg masa |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | max. 135 °C |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 49x46x88 cm |
13 890 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...