MB20075917
Masterbuilt
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Masterbuilt MES 140B
Domácí elektrická udírna se čtyřmi rošty a digitálním ovládáním
| Vnější rozměry | 56x41x99 cm (56x41x104 s ovládacím panelem) |
| Vnitřní rozměry | 50x32x87 cm |
| Barva | černá |
| Termosonda | ano |
| Využitelný prostor na uzení | 50x32x62 cm |
| Využitelný objem | 90 litrů |
| Udící plocha | 4x kovový rošt 50x31 cm |
| Napětí | 230 V/ 50 Hz |
| Příkon | 1200 W |
| Kapacita udírny | 15-18 kg masa |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | max. 135 °C |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 63x46x107 cm |
10 890 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...