S01130
Smoky Fun
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 5
Smoky Fun Paraty Vagon 5 je velký kotlový zahradní gril s masivní ocelovou konstrukcí.
| Palivo | kusové dřevo, brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt 38 x 92 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | Kbelík na vypečený tuk, pohrabáč, komín, spalovací komora, grilovací komora, grilovací rošt, palivový rošt, kolečka s gumovým potahem |
| Rozměry | 170 x 77 x 175 cm (v x š x h) |
| Hmotnost | 140 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | lakovaná ocel o síle 5 mm |
| Transportní balení | Baleno na paletě |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...