Jaký gril Napoleon vybrat? Plynový nebo na dřevěné uhlí?

Také se vám líbí grily kanadského výrobce Napoleon, které máme v nabídce? Nemůžete se rozhodnout, zda sáhnout po plynovém grilu nebo grilu na dřevěné uhlí? Nedávno jsme si na obě varianty pěkně zblízka posvítili – nikoliv baterkou, ale termokamerou. Výsledek? Je to jedno! Jděte do toho, co vyhovuje Vám. Obě varianty dosahují na roštech shodných hodnot, které jsou ideální pro grilování zeleniny i pořádných steaků.

Plynové grily Napoleon

Co se týká plynových grilů Napoleon - tady je nabídka výrobce opravdu široká. Můžete si vybrat mezi modely klasických plynových grilů až po grily luxusní. Zklamáni nebudou ani cestovatelé, výrobce pamatoval i na ně. 

plynové grily napoleon

Grily na dřevěné uhlí Napoleon

U grilů na dřevěné uhlí máte na výběr ze tří velikostí, přičemž u toho největšího můžete volit mezi samostatným grilem na 4 nerezových nohách nebo grilem zabudovaným v pojízdném vozíku s bočním stolkem. 

Ať už se nakonec rozhodněte pro gril plynový či na dřevěné uhlí, k oběma variantám výrobce nabízí širokou škálu příslušenství, kterým ještě více rozšíříte možnosti využití grilu.

grily na dřevěné uhlí napoleon

Tajemství litiny grilů na dřevěné uhlí Napoleon

Hlavním důvodem, proč rošty grilů na dřevěné uhlí dosahují stejných hodnot jako u plynu, je těžký litinový rošt. Litina výborně vstřebává teplo a zároveň je velice těžké ji ochladit. Právě to je ten důvod proč se maso na rozpálené litinovém povrchu krásně zatáhne, aniž by přišlo o šťávu. Kromě výborné chutě vám litina vykreslí na mase tmavé pruhy, které jsou pro grilování steaků ikonické. 

litinový rošt napoleon

Litinový rošt pro kotlové grily Napoleon 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit