Zatáhněte steak jako profík - prskající plotýnka od Napoleona!  

Plotýnka, která prská, steaková plotýnka, plotýnka na steak takto popisují vybavení plynových grilů Napoleon naši zákazníci. Sizzle zone, jak zní oficiální název, je perfektní doplněk plynového grilu, který dosahuje teploty až 800 °C! Díky takto vysokému žáru vytvoříte vynikající podmínky pro přípravu steaků.  

prskající plotýnka napoleon

Nad plotýnkou se nachází masivní litinový rošt, který na mase vytvoří vzor typický pro grilování. Litina navíc skvěle drží teplotu, a tak nehrozí, že by došlo k její ochlazení po položení masa na gril. Tato vlastnost litinového roštu pomůže udržet všechnu šťávu v mase, kam patří a bude tak lépe chutnat. 

Prskající plotýnka je součástí těchto plynových grilů Napoleon:

Grily Napleon se Sizzle zone do gastro provozu:

prskající plotýnka napoleon

prskající plotýnka napoleon

prskající plotýnka napoleon

Prskající plotýnka se zapaluje pomocí samostatného ovládacího knoflíku. Jeho otočením vznikne jiskra, která plotýnku zapálí. Následným otáčením knoflíku ubíráte nebo přidáváte na intenzitě žáru plotny. 

prskající plotýnka napoleon

Plotýnku můžete využít i jako boční hořák pro přípravu omáček či příloh ke grilovanému masu. Když zrovna nebudete chtít Sizzle Zone používat, můžete ji zaklopit ochranným víkem. Zaklopená prskající plotýnka pak může posloužit jako pracovní nebo odkládací plocha na příslušenství ke grilu či servírování.    

0-0-zapalena-prskajici-plotynka-2
0-1-zapalena-prskajici-plotynka
1-zapalena-prskajici-plotynka
2-prsakjici-plotynka-bez-rostu
3-prikryta-prskajici-plotynka

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit