Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 20.12.2022 Ladislav V.

  Jak udělat pravé barbecue v plynovém grilu Campingaz?

  Dobrý den, mám plynový gril Campingaz 3 Series Premium S a rád bych v něm zkusil pravé americké barbecue. Dali byste mi prosím nějaké rady, jak na to, popřípadě jestli je k tomu potřeba něco dokoupit?
 • 12.12.2022 Roman S.

  Jak se peče pizza v plynovém grilu Campingaz?

  Dobrý den, chtěl bych v plynovém grilu Campingaz upéct pizzu. Zvládnu to i bez pizza kamene? Pokud se bez něj neobejdu dá se umístit i někam jinam kromě otvoru Cullinary Modular, když můj gril tento rošt s kruhovým otvorem nemá?
 • 01.12.2022 Karel V.

  Jak se zapalují hořáky u vařiče Campingaz Base Camp?

  Dobrý den, jaký typ zapalování má prosím vařič Campingaz Base Camp? Je potřeba k němu ještě něco dokoupit, abych ho mohl zapálit nebo stačí otočit ovládacím knoflíkem, jak je tomu u velkých grilů?
 • 21.11.2022 Daniela U.

  Jaký vařič je vhodný na cesty?

  Dobrý den, minulé léto jsme u vás s manželem kupovali gril. Při návštěvě prodejny jsem si všimla, vystavených vařičů. Nemáte náhodou nějaký, který by se hodil na vandry? Dcera ráda vyráží s kamarády pod stan, tak mě napadlo, že bych ho dala jako dárek.
 • 04.11.2022 Lenka S.

  Jde u dvouplotýnkového vařiče Campingaz 400-S STOVE sundat víko?

  Dobrý den, měla bych zájem o plynový dvouvařič Campingaz 400-S STOVE. Kvůli velkému hrnci bych ale potřebovala z vařiče úplně sejmout víko, aby se hrnec vešel. Je to možné?
 • 19.10.2022 Lenka M.

  Jak se od sebe liší různé kategorie plynových grilů Campingaz?

  Dobrý den, chtěla bych k Vánocům manželovi koupit plynový gril Campingaz, ale moc si nevím rady který. Koukala jsem, že je máte rozdělené do několika kategorií. Jak se prosím Vás od sebe liší?
 • 11.10.2022 Michal T.

  Proč má gril Campingaz 3 Series Woody LX na pravé straně grilovací desku?

  Dobrý den, kvůli čemu je na pravé straně grilu litinová deska a není tam rošt stejně jako na té levé? Prodáváte i variantu ve které je na celé grilovací ploše rošt?
 • 26.09.2022 Martin B.

  Jaké zapalování má vařič Camping Kitchen 2?

  Dobrý den, rád bych si zakoupil plynový vařič. Na vašich stránkách mě zaujal Camping Kitchen 2. Jak se zapaluje hořák vařiče?
 • 13.09.2022 Martin T.

  Jak funguje chladící box do auta Campingaz?

  Dobrý den, rád bych si zakoupil chladící box Campingaz Powerbox Plus 24 litrů. Jak je to s ochranou proti vybití autobaterie? Má tento box nějakou? Mohli byste mi prosím k boxu doporučit ještě nějaký cestovní gril? Děkuji.
 • 07.09.2022 Michal K.

  Jaký plynový vařič Campingaz koupit?

  Dobrý den, sháním plynový vařič, který můžu připojit na 10 kg propan-butanovou lahev. Mohli byste mi prosím pomoct s výběrem?