Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Plynové grily

Zpět na přehled
 • 23.06.2022 Alena B.

  Jak vybrat skříňky pro vestavný gril Napoleon?

  Dobrý den, s manželem uvažujeme o koupi vestavného grilu Napoleon, který máte v naší nabídce. Jeden z vašich kolegů nám již zaslal rozměry, které jsou nutné pro gril vyhradit. Zmiňoval se také o dalších skříňkách, které je možné ke grilu dokoupit. Jaké mají tyto skříně rozměry a podle čeho máme skříňky vybrat, aby ke grilu pasovaly?
 • 28.04.2022 Roman V.

  Jak se používá rožeň v plynovém grilu Outdoorchef Dualchef?

  Dobrý den, rád bych si u Vás koupil gril Outdoorchef Dualchef 325G. Dá se v něm používat i otočný rožeň na kuřata?
 • 25.04.2022 Zdeněk P.

  Jaký pořídit gril na sele?

  Dobrý den, prosím Vás o pomoc. Potřebujeme pro naši restauraci zakoupit gril, který zvládne ugrilovat i malé sele. Máte pro nás nějaký typ na gril na sele?
 • 20.04.2022 David M.

  Jak funguje horní rošt v grilu Outdoorchef Dualchef?

  Dobrý den, líbí se mi jeden z plynových grilů Outdoorchef Dualchef. Zaujala mě především funkce rozdělení grilu na dvě části pomocí DGS ZONE DIVIDER, díky které můžu mít v každé půlce grilu jinou teplotu. Je potřeba při použití tohoto rozdělovače sundat horní rošt? Mimochodem jaké máte zkušenosti s grily Outdoorchef?
 • 07.04.2022 Lucie V.

  Jak umístit otočný rožeň do grilu Outdoorchef Dualchef 425G?

  Dobrý den, k čemu slouží nerezový plech s dírou, který rozděluje rošty u plynového grilu Outdoorchef Dualchef 425G? Má nějaké praktické využití? Je napevno nebo se dá z grilu vyndat?
 • 31.03.2022 Ondřej R.

  Jak se liší prostor mezi víkem a roštem u grilu Outdoorchef Chelsea 420 G a Outdoorchef Chelsea 480 G?

  Dobrý den, zajímá mě vzdálenost roštu od víka u grilu Outdoorchef Chelsea 420 G. Je vzdálenost rozdílná oproti modelu Chelsea 480? Je některý z poklopů vyšší?
 • 18.03.2022 Radka S.

  Jaký je rozdíl v teplotě grilovacího roštu uvnitř grilu na dřevěné uhlí oproti grilu plynovému?

  Dobrý den, manžel bude mít zanedlouho narozeniny a já bych mu ráda vybrala gril. Četla jsem dobré ohlasy na kanadské grily Napoleon. Více se mi líbí gril na uhlí, ale bojím se, že bude teplota roštu moc nízká na vysoké hovězí steaky, co má manžel rád. Děkuji za pomoc.
 • 16.02.2022 Ondřej M.

  Jak dlouho se peče kuře v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, v informacích o grilu jsem si četl, že se v něm dá i péct. Zatím jsem na něm pouze griloval. O víkendu by měla přijít početnější návštěva a mně se nechce trávit u grilu příliš času. Napadlo mě upéct kuře. Mohli byste mi prosím poradit jak dlouho by se mělo v keramickém grilu Big Green Egg Large péct?
 • 14.02.2022 Jan K.

  Jak fungují rozptylovače tepla u plynového grilu Napoleon?

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jakou funkci mají u plynového grilu Napoleon stříšky nad hořáky. Slouží pouze k ochraně hořáků nebo mají ještě jinou funkci? Děkuji za odpověď.
 • 14.02.2022 Jitka S.

  Jakou použít plynovou láhev do grilu Napoleon Freestyle?

  Dobrý den, rádi bychom si pořídili gril Napoleon Freestyle. Jakou k němu máme zakoupit plynovou láhev? Bude pasovat standardní láhev, která je dostupná na benzínových pumpách? Díky.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit