Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Údržba grilu

Zpět na přehled
 • 18.09.2023 Lukáš H.

  Jak vyčistit grilovací desku u grilovacího ohniště Remundi?

  Dobrý den, zakoupil jsem si u vás grilovací ohniště Remundi Nero M. Jaký je prosím nejlepší způsob, jak grilovací desku ohniště rychle a snadno vyčistit po grilování?
 • 14.09.2023 Jakub Š.

  Kde koupit náhradní topnou spirálu do grilu Jamestown Theo?

  Dobrý den! Rád bych se zeptal, jestli je u Vás možnost dodání náhradní topné spirály do grilu Jamestown THEO. Gril je určitě ještě v záruce, ale protože jsem ho obdržel jako dárek, účtenku nemám. Gril byl kupovaný v OBI, kde mi bohužel servis ani náhradní spirálu nejsou schopni zajistit. Kdybyste mi dokázali pomoct, budu Vám vděčný!
 • 05.09.2023 Jindřiška H.

  Jak odstranit plíseň z keramického grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jste už někdy řešili plíseň v keramickém grilu Big Green Egg? Já jsem své zelené vajíčko Large dlouho nepoužívala a nechala ho několik týdnů jen tak stát venku na terase i za deště. Když jsem teď chtěla jít grilovat, všimla jsem si plísně ve víku a na horní části kotle. Jak mám plíseň z grilu odstranit, abych ho mohla dále používat pro přípravu jídla? Děkuji.
 • 27.07.2023 Jakub K.

  Proč jde z peletového grilu Pit Boss Austin hustý bílý kouř?

  Dobrý den, máme peletový gril Pit Boss Austin XL. Chtěli jsme po delší době grilovat, ale po zapnutí grilu se všemi otvory začal valit hustý bílý kouř. Po vypnutí a druhé zkoušce za hodinu se gril již normálně zapnul a nahřál na požadovanou teplotu.
 • 13.06.2023 Katka K.

  Jak ochránit okapovou vanu plynového grilu Napoleon před připékáním tuku?

  Dobrý den, prosím vás o radu. Koupila jsem si plynový gril Napoleon Rogue 425. Co se dává pod hořáky na plech, aby se odkapávající tuk nepřipekl a nemusela jsem tak složitě čistit gril po každém grilování? Děkuji.
 • 01.06.2023 Karel N.

  Jak dlouho vydrží pelety do peletových grilů?

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jak dlouho mohu skladovat grilovací pelety, než se začnou rozpadat? Včera jsem vyndal načatý pytel pelet pit boss a zjistil že většina pelet v pytli se proměnila v piliny. Mohu tomu nějak zabránit?
 • 18.05.2023 Antonín Z.

  Jak opravit infrahořák u plynového grilu Jamestown Knox?

  Dobrý den, prosím o radu. Mám plynový gril Jamestown Knox s bočním infrahořákem, který mi nejde elektricky zapálit. Kabel k zapalování mám připojen. Baterie jsem také kontroloval. Gril je nový, ale když zmáčknu tlačítko zapalování tak se nic nestane.
 • 16.05.2023 Tomáš B.

  Jak obnovit zrezlý rEGGulátor grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, nechal jsem gril Big Green Egg venku přes zimu a zjistil jsem, že mi zreznul litinový komínek na regulaci teploty. Co s tím? Děkuji.
 • 29.06.2022 Michal B.

  Jak čistit litinové nádobí?

  Dobrý den, jsou nějaká pravidla, kterých bych se měl držet při údržbě litinového nádobí? Je péče náročná?
 • 28.06.2022 Antonín P.

  Jak udržovat litinový rošt na uhlí grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, je třeba nějakým způsobem udržovat rošt v ohništi grilu Big Green Egg?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit