Jakou vybrat udírnu s prosklenými dvířky Pit Boss nebo Louisianu?

Dobrý den, rád bych si zakoupil udírnu s prosklenými dvířky. Ve Vaší nabídce jsem našel udírnu Pit Boss a udírnu Lousiana. Kterou byste mi jako začátečníkovi doporučili? Děkuji.
13.12.2021 František K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Obě Vámi vybrané peletové udírny mají velká prosklená dvířka a jsou poháněny dřevěnými peletami, které si sypou do zásobníku na zadní straně udírny. Tento systém mají obě udírny totožný. Do zásobníku se vejde až 29 kg dřevěných pelet, což Vám zaručí uzení až po dobu 18ti hodin.

prosklená udírna

Prosklená dvířka ocení hlavně zvědavci, kteří rádi sledují průběh uzení a v tomto případě nemusí otevírat dvířka a plýtvat si drahocenným teplem uvnitř komory udírny. 

prosklená udírna

Obě udírny mají i komínky pro regulaci kouře uvnitř komory udírny, robustní kolečka a madla pro snadnou manipulaci. Provozní teplota uvnitř udírny, která samozřejmě závisí i na okolní teplotě, se pohybuje v rozmezí od 65 °C do 215 °C. Tyto prosklené udírny jsou tedy vhodné i pro grilování masa pomocí metody Low and Slow. 

prosklená udírna

Pojďme se teď ale podívat na rozdíly mezi prosklenou udírnou Pit Boss Vertical a udírnou Louisinana Smoker 7. Potom už bude záležet na Vás, co preferujete. Prosklená udírna Louisina Smoker 7 má jednoduché digitální ovládání a je vybavena 6 polohovatelnými rošty. K vybavení udírny pak ještě náleží 2 sondy do masa a ochranný obal na udírnu. 

prosklená udírna

Prosklená udírna Pit Boss Vertical Pro Wifi má pak 4 polohovatelné rošty a 1 sondu do masa. Má ale naprosto odlišné ovládání, kdy pomocí Vašeho chytrého telefonu můžete ovládat teplotu uvnitř udírny a sledovat průběh uzení z pohodlí domova. 

prosklená udírna Pit Boss 

V případě, že budete mít další otázky ohledně uzení nebo udíren samotných, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit