10548
Louisiana Grills
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Digitální udírna Louisiana Smoker 7
Domácí udírna Louisiana LGV7PCU1 na dřevěné pelety se šesti rošty a digitálním ovládáním
| Základní vybavení | 6x nerezový rošt, 2x sonda na maso, obal na udírnu |
| Barva | černá |
| Termosonda | ano |
| Využitelný prostor na uzení | 94 x 57 x 38 cm |
| Udící plocha | 6x rošt 55,5 x 36 cm |
| Napětí | 230 V/ 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 216 °C |
| Průměr komínu | 8,5 cm |
| Objem nádoby na štěpky | 25 kg štěpky |
36 990 Kč
19 900 Kč
6 650 Kč
25 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...