10600
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Digitální udírna Silver Star Pit Boss
Domácí elektrická udírna Pit Boss Silver Star PBV3DU1 se čtyřmi rošty a digitálním ovládáním.
| Základní vybavení | 4x nerezový rošt, 1x sonda na maso |
| Barva | stříbrná |
| Termosonda | ano |
| Využitelný prostor na uzení | 69 x 39,5 x 32 cm |
| Udící plocha | 4x rošt 37,5 x 29,5 cm |
| Napětí | 230 V/ 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 177 °C |
36 990 Kč
6 650 Kč
25 990 Kč
38 490 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...