10601
Pit Boss
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Peletová digitální udírna PitBoss Smoker 3
Domácí udírna Pit Boss Vertical PBV3PU1 na dřevěné pelety se čtyřmi rošty a digitálním ovládáním
| Základní vybavení | 4x nerezový rošt, 1x sonda na maso |
| Barva | černá |
| Termosonda | ano |
| Udící plocha | 4 x rošt 31 x 37,5 cm |
| Napětí | 230 V/ 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 215 °C |
| Průměr komínu | 8,5 cm |
36 990 Kč
19 900 Kč
6 650 Kč
38 490 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...