10803
Pit Boss
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Digitální udírna Pit Boss Vertical Pro WIFI
Domácí udírna Pit Boss Vertical Pro Wifi PBV4PS2 na dřevěné pelety s digitálním ovládáním
| Základní vybavení | 4 x porcelánem potažený litinový rošt, 1x sonda na maso, digitální panel, komínek, robustní kolečka, |
| Barva | černá |
| Termosonda | ano |
| Udící plocha | 4x rošt 52 x 33 cm |
| Napětí | 230 V/ 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 65 °C - 216 °C |
| Průměr komínu | 8,5 cm |
| Objem nádoby na štěpky | 29 kg dřevěných pelet |
Dárek v Vánocům. Pro začátečníky úplná spokojenost s výkonem Pit Bossu, uzené i klobásky byly vynikající. Super plus pro dokonalé ovládání z pohodlí domova a jednoduchosti udržování stejné teploty. Různé druhy přírodních pelet se jen nasypou do zásobníku, mašinka vše reguluje teplo či kouř, ale masíčko není začouzené a má přirozenou chuť. Doporučuji a uzení zdar!
19 900 Kč
6 650 Kč
25 990 Kč
38 490 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...