2000038776
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:3 499 Kč
Sleva43 %
ušetříte1 500 Kč
Campingaz 360 Grill CV
360 Grill CV je nový stolní gril Campingaz na plynovou kartuši vhodný jak na chalupu, pod stan i do kempu.
| Grilovací rošt | litý hliník s teflonovou úpravou |
| Vhodný pro | 4 osob |
| Zapalovací systém | piezo |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 2 kW |
| Záruční doba | 2 roky |
| Grilovací plocha | 707 cm2, průměr 30 cm |
3 199 Kč
5 699 Kč
3 199 Kč
2 399 Kč
4 699 Kč
2 399 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....