2197182
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Cestovní gril Campingaz Bistro Grill
Kempingový Campingaz Bistro Grill je cestovní plynový gril od výrobce Campingaz ideální na cesty
| Celkové rozměry grilu | 43 x 28 x 11 cm |
| Palivo | plyn |
| Integrovaný teploměr | ne |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 146 g/h (měřeno při plném výkonu vařiče) |
| Zapalovací systém | Piezo |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Barva | šedá |
| Příkon | 2 000 W |
1 999 Kč
3 199 Kč
5 699 Kč
3 199 Kč
2 399 Kč
4 699 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...