2000033730
Campingaz
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz 4 Series Classic WLD
Luxusní plynový gril se dvěma litinovými rošty a Cullinary modulem
| Palivo | plyn |
| Celkové rozměry grilu | 141 x 65,8 x 146,5 cm |
| Grilovací rošt | Litinový rošt a tál Culinary Modular |
| Integrovaný teploměr | Ano, 2x |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 931 g/h |
| Zapalovací systém | elektronické zapalování |
| Rozměry grilovacího roštu | 78 x 45 cm |
| Čistící systém | InstaClean |
| Základní vybavení | Rošt + tál Culinary Modular, 2 teploměry, 2 ohřívací rošty, dřevěné odkládací pultíky, 2 bytelná kolečka |
| Hmotnost | 52 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 12,8 kW |
| Záruční doba | 3 roky na nerezové hořáky |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...