3000005414
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril Plancha BF LX
Přenosný plynový gril Plancha BF LX s velkou grilovací deskou ze smaltované litiny.
Campingaz Plancha BF LX je moderní přenosný gril, který je díky svým skromným rozměrům vhodný i pro balkonové grilování. Ve výbavě má velkou grilovací desku ze smaltované litiny, jejíž rozměry jsou 60 x 40 cm. S takovou grilovací plochou zvládnete připravit pohoštění až pro 12 lidí naráz. A co se na Planche dá grilovat? Díky hladkému povrchu se na ní skvěle grilují krevety a další mořské plody, také ryby, zelenina, ale třeba i klasické hovězí steaky, nebo hamburgery.

Gril je vybaven praktickým víkem, které je možné zaháknout za zadní okraj grilu a vytvořit tak Planchae BF LX šikovnou tepelnou clonu. Pod grilovací deskou jsou ukryty dva plynové hořáky Blue Flame o příkonu 5 kW, které rozvádí žár rovnoměrně po celé ploše grilovací desky. Gril se zapíná pomocí elektronického zapalování a k napájení se používá malá nebo velká plynová bomba. Ke grilu si lze přikoupit speciální špachtli na čištění grilovací desky od připečené mastnoty a dalších zbytků jídel.
| Celkové rozměry grilu | 65,4 x 49,6 x 15,5 cm |
| Grilovací rošt | smaltovaný litinový tál |
| Integrovaný teploměr | Ne |
| Vhodný pro | 12 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 546 g/h |
| Celkový výkon grilu | 6 kW |
| Zapalovací systém | elektronický |
| Rozměry grilovacího roštu | 60 x 40 cm |
| Hmotnost | 23 kg |
| Grilovací plocha | 2 400 cm2 |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,25kw/dm² |
4 999 Kč
8 999 Kč
10 999 Kč
6 999 Kč
5 499 Kč
11 999 Kč
4 999 Kč
11 999 Kč
5 999 Kč
4 499 Kč
8 999 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...