201000.55
Monolith
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Monolith ONE.55 se stojanem
Keramický gril na dřevěné uhlí s masivním stojanem, nastavitelným systémem roštů SGS a postranními stolky
| Rozměry grilu (v x š x h) | 120 x 71 x 120 cm |
| Palivo | dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | grilovací rošt ø 44 cm |
| Popelník | s posuvnými dvířky umístěný ve spodní části |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | keramické ohniště a topeniště s litinovým palivovým roštem, 2x bambusový stolek, systém roštů SGS, bambusová rukojeť, teploměr, zvedač roštu, lopatka na popel |
| Hmotnost | 115 kg |
| Barva | černá glazura |
| Záruční doba | 10 let na všechny keramické části grilu |
| Provozní teplota | 70°C - 400°C |
72 400 Kč
86 200 Kč
27 450 Kč
52 500 Kč
72 800 Kč
26 900 Kč
102 100 Kč
26 900 Kč
59 200 Kč
24 200 Kč
48 500 Kč
93 987 Kč
79 600 Kč
65 750 Kč
62 300 Kč
78 487 Kč
58 300 Kč
18 990 Kč
19 990 Kč
42 990 Kč
39 990 Kč
44 240 Kč
40 500 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...