121001.55
Monolith
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Monolith TWO.55 se stojanem
Keramický gril na dřevěné uhlí Monolith TWO.55 s masivním stojanem, postranními stolky a roštem o ø 44 cm
| Palivo | dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt ø 44 cm |
| Popelník | s posuvnými dvířky umístěný ve spodní části |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | nastavitelný systém roštů SGS, keramické ohniště a koš na uhlí, 2x bambusový stolek, bambusová rukojeť, teploměr, dávkovač udících štěpek, zvedač roštů, lopatka na popel |
| Rozměry | 120 x 71 x 120 cm |
| Hmotnost | 115 kg |
| Barva | černá glazura |
| Záruční doba | 10 let na všechny keramické části grilu |
72 400 Kč
86 200 Kč
52 500 Kč
72 800 Kč
26 900 Kč
102 100 Kč
26 900 Kč
59 200 Kč
24 200 Kč
48 500 Kč
93 987 Kč
79 600 Kč
65 750 Kč
62 300 Kč
78 487 Kč
58 300 Kč
18 990 Kč
19 990 Kč
42 990 Kč
39 990 Kč
44 240 Kč
40 500 Kč
35 000 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...