1812866
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:13 990 Kč
Sleva15 %
ušetříte2 099 Kč
Gril Outdoorchef Ambri 480 G EVO
Plynový gril Ambri 480 G EVO švýcarského výrobce Outdoorchef v moderní černé barvě s nerezovým hořákem
| Průměr kotle | 48 cm |
| Rozměry se zavřeným poklopem | 57 x 99,7 x 82,5 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 45 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | nerezový hořák, elektrické zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, připojovací sada k PB láhvi, 2 velká kolečka |
| Hmotnost | 19,2 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 5,6 kW |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
7 642 Kč
2 590 Kč
1 990 Kč
2 090 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...