1812805
OutdoorChef
Poslední vystavený kus
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:8 990 Kč
Sleva15 %
ušetříte1 349 Kč
Gril Outdoorchef Minichef 420 G
Plynový gril Minichef 420 G švýcarského výrobce Outdoorchef
| Průměr kotle | 42 cm |
| Rozměry se zavřeným poklopem | 78 x 53 x 43 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | piezo |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 39,5 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | elektrické zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, připojovací sada k PB láhvi, 2 boční stolky |
| Hmotnost | 12 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 4,3 kW |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
2 590 Kč
1 990 Kč
2 090 Kč
11 892 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...