1812827
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Chelsea 420 G
Plynový gril Chelsea 420 švýcarského výrobce Outdoorchef
| Průměr kotle | 42 cm |
| Rozměry se zavřeným poklopem | 67 x 60 x 95 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 39,5 cm |
| Systém zapalování | piezo |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | piezo zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, připojovací sada k PB láhvi |
| Hmotnost | 12 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 4,3 kW |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...