61115147
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Weber Genesis II S-315 GBS
Genesis II S-315 GBS je elegantní nerezový plynový gril se 3 hořáky pro malé i velké grilování.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 119,38 x 144,78 x 73,66 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | litinový GBS rošt s vyjímatelným středem 68 x 48 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Přípojka pro termosondu iGrill 3 | Ano |
| Základní vybavení | GBS rošt, ohřívací rošt, termosonda, přípojka pro iGrill 3, bytelná kolečka, boční vařič, odkládací pultíky |
| Hmotnost | 63,18 kg |
| Barva | nerezová |
| Záruční doba | 10 let na všechny části grilu |
Jaro je tu a k němu patří i výlety, které nás stojí hodně energie, obzvlášť pokud se rozhodnete...
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...