Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Maso, ryby, zelenina

Zpět na přehled
 • 29.04.2022 Tereza M.

  Jak udělat lososa na grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak byste mi doporučili udělat lososa na Big Green Egg? Je potřeba si k tomu koupit nějaké speciální vybavení?
 • 25.04.2022 Andrea A.

  Jak grilovat zeleninu v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, dá se v grilu Big Green Egg grilovat i zelenina? Není pro ni v grilu moc velký žár? Jak se řeší grilování menších kousků zeleniny?
 • 25.04.2022 Zdeněk P.

  Jaký pořídit gril na sele?

  Dobrý den, prosím Vás o pomoc. Potřebujeme pro naši restauraci zakoupit gril, který zvládne ugrilovat i malé sele. Máte pro nás nějaký typ na gril na sele?
 • 21.04.2022 Aleš M.

  Jak udělat vepřovou panenku na grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak se prosím Vás v grilu Big Green Egg dělá vepřová panenka? Máte nějaký osvědčený způsob? Nemáte nějaký osvědčený recept?
 • 21.04.2022 Bořek N.

  Jak dlouho trvá upéct kuře v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak dlouho se v grilu Big Green Egg peče celé kuře? Je tam nějaký rozdíl oproti obyčejné troubě? Kolik stupňů by mělo v grilu být?
 • 14.04.2022 Alena B.

  Správná teplota kuřete na grilu Big Green Egg

  Dobrý den, v jednom receptu jsem četla něco o vnitřní teplotě kuřete. Jak teplotu zjistím? Je tím snad myšlena teplota, která je na víku grilu?
 • 05.04.2022 Marek M.

  Jak dělat hamburgery na grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak by se měli v grilu Big Green Egg dělat hamburgery? Máte nějaký tip, co bych si měl pořídit, když je budu chtít grilovat?
 • 31.03.2022 Lukáš M.

  Na jakou teplotu dělat žebra v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, minulý rok jsem od Vás koupil gril Big Green Egg M. Zatím jsem na něm dělal jen kuřecí a vepřové steaky. Tuhle grilovací sezónu bych chtěl zkusit něco nového. Napadlo mě, že bych v něm udělal žebra. Mohli byste mi prosím poradit jak na ně?
 • 04.03.2022 Tomáš H.

  Jak grilovat steak na grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak je to když budu chtít grilovat na grilu Big Green Egg pořádný steak? Máte pro mě nějaké tipy na začátek? Gril jsem si koupil teprve minulý týden a nemám s grilováním žádné zkušenosti. Děkuji.
 • 16.02.2022 Ondřej M.

  Jak dlouho se peče kuře v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, v informacích o grilu jsem si četl, že se v něm dá i péct. Zatím jsem na něm pouze griloval. O víkendu by měla přijít početnější návštěva a mně se nechce trávit u grilu příliš času. Napadlo mě upéct kuře. Mohli byste mi prosím poradit jak dlouho by se mělo v keramickém grilu Big Green Egg Large péct?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit