Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Maso, ryby, zelenina

Zpět na přehled
 • 20.12.2022 Ondřej M.

  Můžu použít udící štěpku Borniak v udící pistoli?

  Dobrý den, od manželky jsem dostal k narozeninám udící pistoli. Dají se do ní použít udící štěpky od Borniak? Prodáváte nějakou nádobu, v které by se dalo pistolí udit. Děkuji za odpověď.
 • 07.11.2022 Hynek N.  

  Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

  Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
 • 31.10.2022 Marek T. 

  Jak vyrobit vánočku z bůčku?

  Dobrý den, naprosto mě nadchla vánočka z klobás, kterou jsem našel na vašich stránkách. Je možné vyrobit i bůčkovou vánočku?
 • 25.10.2022 Václav K.

  Jak udit krutí maso?

  Dobrý den, máte prosím Vás zkušenost s uzením krůty? Plánujeme rodinnou oslavu a potřebujeme tak vyudit něco většího. Předem děkuju za pomoc. 
 • 19.10.2022 Martina D.

  Je uzená makrela zdravá?

  Dobrý den, jak je to prosím Vás s uzenými makrelami? Jsou uzené makrely zdravé? Přemýšlela jsem, že bych koupila manželovi elektrickou udírnu jako dárek a zajímalo by mě, zda se v ní dá dělat něco co bych jedla i já.
 • 13.10.2022 Karel H.

  Jak přeudit salám v elektrické udírně?

  Dobrý den, rád bych si ve své elektrické udírně přebudil salám ze supermarketu. Je to možné? Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 12.10.2022 Daniel D.

  Jak naložit kuřecí stehna na uzení?

  Dobrý den, zatím jsem udil jenom vepřové maso. O víkendu bychom měli mít návštěvu, která je spíš na drůbež. Napadlo mě tedy, že bych vyudil kuřecí stehna. Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 16.09.2022 Ondřej R.

  Jak udit kuře?

  Dobrý den, chtěl bych v udírně zkusit udělat něco co by jedli i děti. Ty naše mají rády drůbež. Napadlo mě, že bych zkusil udit kuře. Moc ale nevím jak na to. Poradili byste mi s tím prosím?
 • 14.09.2022 Štěpán H.

  Jak připravit uzené maso?

  Před měsícem jsem si u Vás koupil udírnu Udírnu Bradley Smoker 4 digitální. Zatím jsem v ní zkoušel zauzovat pouze klobásy a sýr. V příštím týdnu bych chtěl konečně zkusit udit syrové maso. Poradili byste mi prosím, co bych si na to měl připravit a jaké maso vybrat? Děkuji.
 • 05.09.2022 Robert V.

  Jak naložit krkovici na grilování?

  Dobrý den, chtěl bych grilovat vepřovou krkovici vcelku. Maso má 2,5 kg. Poradili byste mi prosím, jak ji naložit?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit