Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 03.05.2017 Michal F.

  Jak se vyměňují baterie u světla na madlo grilu?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, jak se vyměňují baterie u světla na madlo grilu? Děkuji za odpověď.
 • 02.05.2017 Vladimír Č.

  Jaké jsou rozdíly mezi grily Genesis II E-310 a Spirit E-320?

  Dobrý den, mám doma Weber Performer GBS a jsem líný roztápět dřevěné uhlí, takže bych si rád pořídil plynový gril. Rozhoduji se mezi Genesis II E-310 GBS s grilem Weber Spirit E-320 Original GBS. Můžete mi říct, jak velké plynové bomby se do těchto modelů vejdou a jaké jsou mezi vytipovanými grily rozdíly, krom toho že Spirit E-320 nemá iGrill 3? Předem děkuji za odpověď.
 • 01.05.2017 Rudolf V.

  Na co je nepřímé grilování a jak se provádí na plynovém grilu?

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit, na jaké pokrmy se hodí metoda nepřímého grilování? A ještě by mě zajímalo, jak se tato metoda provádí na plynovém grilu Genesis II LX S-340. Zatím jsem se setkal jen s návodem, jak se nepřímé grilování aplikuje na kotlových grilech. Děkuji za vaši odpověď.
 • 25.04.2017 Karel F.

  Jak mám poznat, že plynová bomba uniká?

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak se u plynových lahví kontroluje, zda neunikají? Díky za pomoc.
 • 24.04.2017 Ivan P.

  Budete letos pořádat kurzy grilování?

  Dobrý den, plánujete letos pořád kurzy grilování Grilakademie? V minulosti jsem se kurzu několikrát zúčastnil a měl bych o něj zájem i v letošním roce. Pokud tedy kurzy budete pořádat, můžete mi říct, jestli jsou ještě volná místa a co se bude grilovat? Děkuji za odpověď.
 • 24.04.2017 Hana B.

  Dá se ve vašem novém grilu Kettle Plus grilovat i nepřímo?

  Dobrý den, uvažujeme o koupi grilu Weber. Dá se u nového grilu Weber Kettle Plus grilovat i nepřímou metodou? Děkuji za odpověď.
 • 21.04.2017 Lukáš U.

  Vejde se do plynového grilu Weber Q 3200 desetikilová propanbutanová bomba?

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na možnost umístění propanbutanové lahve do útrob plynového grilu Weber Q 3200. Někde jsem se dočetl, že se tam desetikilová lahev vejde, jinde je zas informace, že se musí použít pětikilová bomba. Jaký je tedy maximální rozměr pro umístění lahve pod gril? Ještě uvažuji o kompozitní lahvi o velikosti 58 cm. Vejde se tam? Děkuji za odpověď.
 • 21.04.2017 Pavel S.

  Jak dlouho vydrží bombička na rozpalování briket u grilu Weber Performer Deluxe 57 cm?

  Dobrý den, zvažuji koupi kotlového grilu Weber Performer Deluxe GBS 57 cm a chtěl se vás zeptat na informace a vaše zkušenosti s plynovou kartuší pro zapalování. Jak dlouho kartuše vydrží, respektive cca kolik podpalů briket kartuš zvládne? Lze ji nahradit například dvoukilovou propanbutanovou lahví nebo je možné kartuš opětovně plnit? Děkuji za pomoc.
 • 20.04.2017 Radim B.

  Co mám dělat při prvním grilování?

  Dobrý den, s manželkou jsme k výročí svatby dostali plynový gril Weber Genesis II LX S-340 a protože nemáme s grilováním mnoho zkušeností, chtěli jsme se zeptat, jestli při prvním grilování musíme dodržet nějaký zvláštní postup a pokud ano, jak tedy máme postupovat. Děkuji za vaši odpověď.
 • 19.04.2017 Vladimír K.

  Může kartáč Triangl poškrábat smaltovaný povrch?

  Dobrý den, dostali jsme od dětí nový plynový gril Weber Q 3000. Nyní bychom si rádi zakoupili nějaké příslušenství. Jaký čistící kartáč nám můžete doporučit? Nemůže hojně doporučovaný kartáč triangl svými ocelovými štětinami smaltovaný povrch poškrábat? A má váš litinový tál pro Weber grily Q 300/320 a 3000/3200 smaltovaný povrch? Děkuji za vaši odpověď.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit