720-905CA
NexGrill
Poslední vystavený kus
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:17 990 Kč
Sleva25 %
ušetříte4 498 Kč
Gril Nexgrill 3B Evolution
Plynový gril Nexgrill vybavený 3 hořáky a 1 bočním hořákem
| Rozměry se zavřeným poklopem | 127 × 57 × 120 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektronické |
| Grilovací rošt | 63 x 42,5 cm, horní rošt 60 x 15 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, 1 boční hořák, elektronický zapalovací systém, litinový rošt, horní nerezový rošt, fritovací desky, teploměr s budíkem, boční stolečky, 4 kolečka |
| Hmotnost | 40 kg |
| Barva | stříbrno-černá |
| Příkon | maximální 3 x 3,95 kW + 2,5 kW |
| Záruční doba | 5 let na nerezové trubkové hořáky a na litinové rošty |
| Do grilu se vejde | 10 kg i 5 kg PB láhev musí být umístěna na boční straně grilu |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
17 243 Kč
23 993 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...