720-0958M
NexGrill
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:22 990 Kč
Sleva25 %
ušetříte5 747 Kč
Gril Nexgrill 4B Deluxe
Plynový gril Nexgrill vybavený 4 hořáky a 1 bočním hořákem
| Rozměry se zavřeným poklopem | 129,5 × 57,5 × 118 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | 67 x 43,5 cm, horní rošt 62 x 18 |
| Systém zapalování | elektronické |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 4 nerezové hořáky, 1 boční hořák, 1 keramický zadní hořák, elektronický zapalovací systém, litinový rošt vyjímatelným středem, horní dohřívací rošt, teploměr s budíkem, boční stolečky, 4 kolečka |
| Hmotnost | 43,5 kg |
| Barva | stříbrno-černá |
| Příkon | maximální 4 x 3,5 kW + 2,5 W + 3,8 kW |
| Záruční doba | 5 let na nerezové trubkové hořáky a na litinové rošty |
| Do grilu se vejde | 10 kg i 5 kg PB láhev musí být umístěna na boční straně grilu |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
23 993 Kč
13 493 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...