720-0896GA
NexGrill
Poslední vystavený kus
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:31 990 Kč
Sleva25 %
ušetříte7 997 Kč
Gril Nexgrill 5B Deluxe
Plynový gril Nexgrill vybavený 5 hořáky, zadním keramickým hořákem, bočním hořákem Searing Side a 1 bočním hořákem
| Rozměry se zavřeným poklopem | 152 × 56,6 × 118 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektronické |
| Grilovací rošt | 85 x 43,5 cm, horní rošt 80 x 17cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 5 nerezových hořáků, 1 boční hořák, 1 boční hořák Searing Side, 1 keramický zadní hořák, elektronický zapalovací systém, litinový rošt vyjímatelným středem, horní dohřívací rošt, teploměr s budíkem, boční stolečky, 4 kolečka |
| Hmotnost | 54 kg |
| Barva | stříbrno-černá |
| Příkon | maximální 4 x 2,64 kW + 1 x 4,5 kW + 1 x 2,5 kW + 1 x 4,4 kW + 1 x 3,8 kW |
| Záruční doba | 5 let na nerezové trubkové hořáky a na litinové rošty |
| Do grilu se vejde | i 10 kg PB láhev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
13 493 Kč
17 243 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...