Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Výběr správného grilu

Zpět na přehled
 • 09.06.2022 Dalibor V.

  Jakou velikost grilu Big Green Egg vybrat?

  Dobrý den, jaká velikost grilu Big Green Egg se hodí na domácí grilování? Jsme čtyřčlenná rodina a občas k sobě zveme známé a příbuzné.
 • 07.06.2022 Šimon Z.

  Který gril Big Green Egg je největší?

  Dobrý den, sháním gril na dřevěné uhlí do našeho pivovaru. Který z grilů Big Green Egg je největší? Přes léto plánujeme pro naše zákazníky pořádat pravidelné grilovačky a zatím se nám jeví Big Green Egg jako jasná volba. Vzhledem k tomu, že očekáváme velkou návštěvnost, rádi bychom pořídili ten největší.
 • 03.06.2022 Filip D.

  Kolik stojí gril Big Green Egg L?

  Dobrý den, jak je to s cenou grilu Big Green Egg Large. V nabídce jsem viděl několik variant s odlišnými cenami. Jedná se grily s různou výbavou? Jak se od sebe liší?
 • 02.06.2022 Radek T.

  Kde můžu koupit gril Big Green Egg?

  Dobrý den, máte v nabídce grily Big Green Egg? Mělo by se jednat o keramický gril na dřevěné uhlí, který svým tvarem připomíná vajíčko. Popřípadě nevíte, kde bych ho mohl koupit?
 • 01.06.2022 Jonáš R.

  Jaké jsou rozměry grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, mohli byste mi prosím poslat rozměry grilu Big Green Egg, abych věděl zda se mi vejde pod pergolu? Mimochodem nebude vadit, že bude gril pod střechou?
 • 31.05.2022 Daniel P.

  Jak je velký gril Big Green Egg L?

  Dobrý den, poradili byste mi prosím s výběrem Big Green Egg? Nejsem si ale jist, jakou velikost vybrat. Zatím uvažujeme o L, ale mám strach, že bude pro naši pětičlennou rodinu gril moc malý.
 • 30.04.2022 Jan V.

  Co je součástí grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, co vše je součástí balení keramického grilu Big Green Egg? Liší se nějak obsah balení podle modelu, který si objednám? Pravděpodobně bych dle uvedených rozměrů volil Big Green Egg Medium.
 • 29.04.2022 Zuzana V.

  Co vše můžu dělat s grilem Big Green Egg?

  Dobrý den, zajímalo by mě, co vše jde v grilu vařit. Vajíčko jsme viděli minulý víkend u kamarádky na grilovačce a byli jsme překvapení co všechno z něj tahala. Mám dokonce i pocit, že v něm udila. Je to možné?
 • 26.04.2022 Ben T.

  Jak funguje gril Big Green Egg?

  Dobrý den, na jakém principu funguje gril Big Green Egg? Podle fotek bych tipoval, že přikládání a rozpálení grilu se děla dírou v nerezové spodní části grilu. Je to tak?
 • 01.04.2022 Renata H.

  Jak je vybavený keramický gril Monolith Classic PRO-Serie 2.0 se stojanem?

  Dobrý den, jak je to s vybavením grilu Monolith Classic PRO-Serie 2.0 se stojanem? Je ke grilu nějaké příslušenství? Co je ke grilu třeba dokoupit? Děkuji.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit