Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Výběr správného grilu

Zpět na přehled
 • 30.08.2018 Luděk Č.

  Potřebuji univerzální gril pro grilování na zahradě, doma i na balkoně

  Dobrý den, obracím se na vás s žádostí o pomoc při výběru zahradního grilu. Potřebuji gril, který bych mohl použít normálně na zahradě, ale i na balkoně v paneláku. Měl by tedy jít snadno složit a rozložit a měl by se vejít do kufru osobního auta. Můžete mi doporučit gril, který by odpovídal mým požadavkům? Děkuji za odpověď.
 • 29.08.2018 Ondřej B.

  Prodáváte grily vhodné do restaurace?

  Dobrý den, sháním plynový gril pro svou cateringovou firmu. Gril by měl být dostatečně velký, aby na něm kuchař stihl připravit občerstvení aspoň pro 15- 20 lidí najednou. Jaké grily mi můžete doporučit? Děkuji.
 • 22.08.2018 Jan P.

  V čem se liší plynové grily Weber Spirit E-210 Orignal a Weber Spirit E-210 Classic?

  Dobrý den, prosím o vysvětlení, jaké jsou rozdíly mezi grily Weber EO-210, který se u nás neprodává, a grilem Weber Spirit E-210 Original. Dále by mě zajímalo, jaké jsou rozdíly mezi Spiritem E-210 Classic a Spirit E-210 Original. Děkuji za vaši odpověď.
 • 21.08.2018 Petra K.

  Jaké jsou rozdíly mezi grily Weber Genesis II LX E-340 a Weber Genesis II E-310?

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký je rozdíl mezi modely Weber Genesis II E-310 GBS a Weber Genesis II LX E-340 GBS? Je rozdíl pouze v postranním hořáku nebo i v něčem jiném? Děkuji.
 • 15.08.2018 Marcela D.

  Můžete mi doporučit nějaký komfortnější kotlový gril?

  Dobrý den, chtěl bych si u vás vybrat zahradní gril na dřevěné uhlí. Chtěl bych ale něco víc než jen obyčejný kotel na třech nožkách. Můžete mi doporučit nějaký lepší gril na dřevěné uhlí? Děkuji za odpověď.
 • 02.08.2018 František P.

  Doporučíte mi gril pro grilování na balkoně?

  Dobrý den, který Weber gril byste mi doporučili pro grilování na balkoně? Bydlíme v posledním podlaží sedmipatrového paneláku. Děkuji za odpověď.
 • 01.08.2018 Martina V.

  Máte plynový gril Weber Q 3200 v jiné než v černé barvě?

  Dobrý den, měl bych zájem o plynový gril Weber Q 3200, ale chtěl bych jej v jiné než v černé barvě. Prodáváte také jiné barevné varianty než černou, podobně jako u grilů Q 1200? Děkuji za vaši odpověď.
 • 31.07.2018 Roman F.

  Máte na prodejně vystavené nějaké grily na dřevěné uhlí?

  Dobrý den, chtěl bych si u vás vybrat gril. Rozhoduji se mezi grily na dřevěné uhlí Weber Master Touch a Weber Performer Original. Je možnost si u vás na prodejně grily prohlédnout? Děkuji za odpověď.
 • 25.07.2018 Arnošt V.

  V čem se liší grilování na plynových a kotlových grilech?

  Dobrý den, uvažuji o koupi nového zahradního grilu a rozhodují se mezi plynovým grilem a grilem na dřevěné uhlí. Mohli byste mi prosím popsat, v čem se grilování na plynu liší od klasického grilování na dřevěném uhlí? Děkuji za odpověď.
 • 23.07.2018 Milan V.

  Jaké jsou rozdíly mezi grily Master Touch GBS a Original Kettle?

  Dobrý den, poradíte mi s výběrem grilu? Rozhoduji se mezi grilem Weber Master Touch GBS 57 cm a Weber Original Kettle 57 cm. Rozumím tomu dobře, že rozdíl je pouze v nádobě pod grilem? Jde mi především o nepřímé grilování, lze jej praktikovat i v té levnější variantě? Děkuji za odpověď.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit