BGE-SET-ONYX_XL_stojan_2
Big Green Egg
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Big Green Egg Onyx XLarge se stojanem s madlem
Limitovaná edice grilu Big Green Egg Onyx XLarge s praktickým příslušenstvím v setu
Přijďte si k nám grilování v zeleném vajíčku sami vyzkoušet. Je to opravdu něco jiného ... :)
| Palivo | dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt o průměru 61 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Výška grilu | 78 cm bez stojanu |
| Základní vybavení | víko s komínem, litinový regulátor, teploměr, nerezový rošt, keramický prstenec, litinový ohnišťový rošt, spodní větrací dvířka a základní grilovací vana, pojízdný stojan s madlem |
| Hmotnost | 99 kg bez stojanu |
| Barva | onyx |
| Kapacita grilu | pro více než 8 osob |
| Materiál | keramika |
| Záruční doba | doživotní záruka na všechny keramické části grilu |
79 203 Kč
90 984 Kč
47 936 Kč
61 029 Kč
62 546 Kč
94 371 Kč
4 990 Kč
57 512 Kč
49 506 Kč
62 505 Kč
45 099 Kč
39 501 Kč
32 367 Kč
71 501 Kč
54 861 Kč
38 189 Kč
49 876 Kč
74 876 Kč
119 875 Kč
36 682 Kč
101 295 Kč
19 544 Kč
28 955 Kč
26 195 Kč
42 409 Kč
75 175 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...