BGE-SET/006
Big Green Egg
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Big Green Egg XLarge „Easy Start“
Balíček „Easy Start“ obsahuje gril BGE XLarge a kompletní příslušenství za zvýhodněnou cenu.
Přijďte si k nám grilování v zeleném vajíčku sami vyzkoušet. Je to opravdu něco jiného ... :)
| Palivo | dřevěné uhlí Premium Lump Charcoal z dubového dřeva a dřeva hickory |
| Grilovací rošt | nerezový rošt o průměru 61 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Výška grilu | 78 cm |
| Základní vybavení | víko s komínem, litinový regulátor, teploměr, nerezový rošt, keramický prstenec, litinový ohnišťový rošt, spodní větrací dvířka a základní grilovací vana |
| Hmotnost | 99 kg |
| Barva | zelená |
| Kapacita grilu | pro více než 8 osob |
| Materiál | keramika |
| Záruční doba | doživotní záruka na všechny keramické části grilu |
79 203 Kč
90 984 Kč
47 936 Kč
61 029 Kč
4 990 Kč
57 512 Kč
49 506 Kč
62 505 Kč
45 099 Kč
39 501 Kč
32 367 Kč
71 501 Kč
54 861 Kč
38 189 Kč
49 876 Kč
74 876 Kč
119 875 Kč
36 682 Kč
19 544 Kč
28 955 Kč
26 195 Kč
32 409 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...