800904
Remundi
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Grilovací ohniště Remundi Carus M
Velké venkovní ohniště a gril s ocelovou plotnou moderního rezavého vzhledu.
| Palivo | dřevo, dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | ocelová plotna o průměru 82 cm |
| Popelník | hliníková miska umístěná pod topeništěm ohniště |
| Hmotnost | 65 kg |
| Průměr | 82 cm |
| Výška | 80 cm |
| Grilovací plocha | 4 373 cm² |
| Regulace přívodu vzduchu | mechanická |
2 499 Kč
4 499 Kč
7 499 Kč
3 249 Kč
2 249 Kč
2 499 Kč
5 590 Kč
7 590 Kč
7 590 Kč
7 590 Kč
7 590 Kč
7 590 Kč
13 790 Kč
13 790 Kč
13 790 Kč
13 790 Kč
13 790 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 290 Kč
2 590 Kč
2 590 Kč
2 590 Kč
2 590 Kč
2 590 Kč
1 259 Kč
1 259 Kč
879 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...