Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Údržba grilu

Zpět na přehled
 • 15.08.2019 Jan R.

  Čím renovovat dřevěné stolky u grilu Campingaz Woody?

  Dobrý den, čím mi doporučíte natírat, impregnovat dřevěné části u grilu Campingaz gril 3 Series Woody LD? Děkuji moc.
 • 06.06.2019 Vlasta Č.

  Jak mám čistit gril, abych se u toho moc nenadřel?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jak co nejefektivněji a pokud možno bez námahy odstraňovat zbytky jídla a připečenou mastnotu z grilu? Mám doma model Campingaz 3 Series LS Plus. Děkuji za odpověď.
 • 10.05.2019 Robin H.

  Potřebuji na vyndání grilovací vany z Master 3 Series Woody nějaké nářadí?

  Dobrý den, měl bych zájem o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody s funkcí InstaClean. Chci se ale zeptat, je při vyndávání vnitřku grilovací vany nějaké nářadí? Děkuji za odpověď.
 • 18.12.2018 Filip Č.

  Dají se části grilu Master 3 Series Woody umýt v myčce na nádobí?

  Dobrý den, z vašeho e-shopu mě zaujal gril Master 3 Series Woody, u kterého mimo jiné uvádíte, že část grilu lze umýt v myčce na nádobí. Které části grilu jsou omyvatelné v myčce? A jsou tyto části volně vyjímatelné nebo se musí odšroubovat? Děkuji za odpověď.
 • 10.07.2018 Oldřich K.

  Může se příslušenství Culinary Modular čistit v myčce na nádobí?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jestli je možné čistit příslušenství Culinary Modular v obyčejné myčce na nádobí? Doma mám wok pánev a kámen na pizzu. Děkuji za vaši odpověď.
 • 22.05.2018 Iva J.

  Čím můžu čistit grilovací rošt u grilu Campingaz 2 Series Classic LX Vario?

  Dobrý den, máme doma plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario. Jaké grilovací nářadí mi můžete doporučit pro čištění tohoto grilu? Je možné použít na tento gril nerezové nářadí? Na vašem webu jsem si také všimla kartáčů s ocelovými štětinami, mohla bych je taky eventuálně použít? Děkuji za odpověď.
 • 25.10.2017 Barbora P.

  Vyndám grilovací vanu z grilu Campingaz s InstaClean i bez nářadí?

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nutné u grilů s funkcí InstaClean použít k vyndání grilovací vany z grilu nějaké nářadí, nebo to jde jen tak? Děkuji za odpověď.
 • 09.10.2017 Petr F.

  Jak mám zazimovat plynový gril Campingaz?

  Dobrý den, máme od vás plynový gril Campingaz s originálním obalem. Chtěl jsem se zeptat, jak mám gril skladovat přes zimu? Můžu ho nechat venku pod krytou pergolou i se zapojenou plynovou lahví s uzavřeným ventilem? Nehrozí grilu nebo plynové lahvi přes zimu nějaké poškození? Děkuji za odpověď.
 • 04.09.2017 Milan E.

  V čem spočívá funkce InstaClean?

  Dobrý den, na vašich webových stránkách jsem si přečetl, že některé plynové grily Campingaz mají speciální funkci InstaClean, díky které lze grilovací vanu umýt v myčce. Můžete mi říct, jak to celé funguje?
 • 15.08.2017 Šimon V.

  Poradíte mi, čím mám čistit svůj gril Campingaz?

  Dobrý den, mám doma plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody a chtěl bych si pořídit nějaké čisticí prostředky na údržbu grilu. Můžete mi nějaké doporučit? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit