Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Způsoby grilování

Zpět na přehled
 • 20.12.2022 Ondřej M.

  Můžu použít udící štěpku Borniak v udící pistoli?

  Dobrý den, od manželky jsem dostal k narozeninám udící pistoli. Dají se do ní použít udící štěpky od Borniak? Prodáváte nějakou nádobu, v které by se dalo pistolí udit. Děkuji za odpověď.
 • 21.11.2022 Juraj B.

  Jak přenastavit jazyk v aplikaci sondy Meater

  Dobrý den, před týdnem jsem u Vás koupil teploměr Meater. Vše dorazilo v pořádku, ale mám problém s aplikací teploměru. Nevím proč, ale aplikace mi vždy naběhne v anglickém jazyce. Dá se to nějak přenastavit alespoň na češtinu, když slovenština v aplikaci není?
 • 11.11.2022 Daniel M.

  Jak udit v plynovém grilu za pomoci dymboxu?

  Dobrý den, narazil jsem na internetu na obrázek, kde je dymbox připojený k plynovému grilu. Máte s tím zkušenosti? Dokázali byste mi prosím vysvětlit, jak se v grilu udí?
 • 12.10.2022 Daniel D.

  Jak naložit kuřecí stehna na uzení?

  Dobrý den, zatím jsem udil jenom vepřové maso. O víkendu bychom měli mít návštěvu, která je spíš na drůbež. Napadlo mě tedy, že bych vyudil kuřecí stehna. Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 14.09.2022 Zdeněk F.

  Jak prodloužit dosah sondy Meater?

  Dobrý den, je možné prodloužit dosah grilovací sondy Meater?
 • 05.09.2022 Robert V.

  Jak naložit krkovici na grilování?

  Dobrý den, chtěl bych grilovat vepřovou krkovici vcelku. Maso má 2,5 kg. Poradili byste mi prosím, jak ji naložit?
 • 19.08.2022 Jan T.

  Jak naložit maso na grilování?

  Dobrý den, o víkendu se chystám poprvé grilovat na mém novém plynovém grilu od Napoleona, který jsem u Vás tento měsíc pořídil. Když jsme ještě grilovali na starém elektrickém grilu, kupovali jsme vždy maso, které už bylo naložené. Rád bych si ho tentokrát zkusil naložit sám. Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 09.08.2022 Tomáš H.

  Jak sušit maso v sušičce?

  Dobrý den, před pár lety jsem u Vás kupoval gril a byl jsem s ním moc spokojený. Letos se chci vrhnout do sušení masa. Nemáte náhodu v nabídce nějakou sušičku a popřípadě i pár tipů jak v ní správně sušit maso?
 • 09.08.2022 Aleš T.

  Jak připojit gril Weber Q 1200 ke karavanu a k plynové bombě?

  Dobrý den, mám doma gril Weber Q 1200, který funguje na plynové kartuše. Nedávno jsem si pořídil karavan, a tak bych chtěl zkusit gril k němu připojit. Máte nějaké příslušenství, které mi to umožní? Dále by mě zajímalo, zda jde gril připojit kromě kartuše také k běžným plynovým lahvím, které se dají sehnat třeba na bezinkách.
 • 03.08.2022 Daniel M.

  Jde uvnitř plynového grilu Outdoorchef Dualchef grilovat při různých teplotách?

  Dobrý den, zaujaly mě plynové grily Outdoorchef a to konkrétně řada Dulachef. Prý je možné grily rozdělit na dvě části a v každé z nich mít jinou teplotu. Je to pravda? Jak moc je složité gril na tento režim nastavit?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit