Jaký obal na udírnu Borniak BBDS-150 Simple?

Dobrý den, potřebuji koupit obal na udírnu. Prosím Vás o radu jaký obal bude pasovat na udírnu Borniak BBDS-150 Simple a můžu tak nechat stát udírnu přes zimu venku?
16.11.2020 Martin H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Na udírnu Borniak BBDS-150 Simple Vám bude pohodlně pasovat obal na udírny Borniak 150 vyrobený z neprodyšné a voděodolné PVC tkaniny. Udírnu zakrytou obalem tedy můžete bez obav nechat stát venku přes celou zimu aniž by došlo k jejímu poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek. Tento ochranný obal pasuje na udírnu včetně připojeného generátoru studeného kouře, není třeba jej od udírny před zakrytím sundávat.

Obal na udírnu Borniak 150

Obal pasuje na udírny Borniak 150 modelů:
Borniak UWD-150
Borniak UWDS-150
Borniak BBD-150
Borniak BBDS-150

Obal na udírnu Borniak 150

a na nové modely udírny Bornika s novou řídící jednotkou s jednodušším a přesnějším ovládáním:
Borniak UWD-150 Simple
Borniak UWDS-150 Simple
Borniak BBD-150 Simple
Borniak BBDS-150 Simple

Obal na udírnu Borniak 150

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Neváhejte nás kontaktovat za každé situace. Žádný dotaz pro nás není mimo mísu.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit