Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 10.04.2015 Jarda M.

  Kde máte na grilech štítek s čárovým a produktovým kódem?

  Dobrý den, kde najdu takový ten štítek s výrobním číslem a čárkovým kódem? Potřebuju koupit náhradní díl a nevím jak mám v tolika součástkách hledat tu správnou.
 • 08.04.2015 Matouš S.

  Proč můj gril hoří nerovnoměrně?

  Dobrý den, mám doma plynový gril Weber a při grilování se mi zdá, že jedna část grilu vydává intenzivnější žár než druhá, což výrazně komplikuje přípravu jídla. Poradíte mi prosím, čím by to mohlo být a jak by se to případně dalo opravit? Děkuji.
 • 26.02.2015 Jan S.

  Dají se kotlové grily využít také jako umělé ohniště?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, zda se dá v grilech Original Kettle Premium a One-Touch Original topit dřevem a jakou maximální teplotu gril vydrží? Dále bych se rád zeptal jakou maximální teplotu vydrží termosonda a zda je možné poklop grilu nadzvednout tak, abych jej nemusel přidržovat a měl obě ruce volné? Děkuji.
 • 10.02.2015 Prokop M.

  Jak dlouho vydrží plynová kartuše?

  Dobrý den, obracím se na vás s otázkou: Jak dlouho vydrží plynová kartuše Weber při plném provozu? Mám plynový gril Weber Q 1200.
 • 11.01.2015 Josef N.

  Plynová bomba Weber

  Dobrý den, měl bych zájem o plynovou bombu Weber ke grilu od téhož výrobce. Máte je skladem?

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit