Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 20.09.2023 Emil R.

  Jak dlouho může běžet vysoušeč jídla pro udírny Borniak vkuse?

  Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jak dlouho můžu nechat zapojený vysoušeč jídla pro udírny Borniak? Mám vyzkoušené sušení masa (vepřový bok nebo vepřovou panenku) pouze působením vzduchu, trvá cca 7-10 dní. Vzhledem k vysokým letním teplotám bych rád využil k sušení udírnu s vysoušečem (domnívám se, že by tím bylo možné držet teplotu pod 20 °C se stálou cirkulací vzduchu). Děkuji za informaci.
 • 18.09.2023 Katka L.

  K čemu slouží záchytná miska pro Borniak 150?

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, k čemu slouží záchytná miska pro Borniak 150? Děkuji
 • 18.09.2023 Kryštof N.

  Do jaké udírny pasuje záchytná miska pro Borniak 70?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem našel záchytnou misku pro udírny Borniak 70. K čemu tato miska slouží a do které udírny bude miska pasovat? Děkuji.
 • 15.09.2023 Honza L.

  Jak vyměnit kolečka u udírny Borniak?

  Dobrý den, našel jsem na vašich stránkách kolečka pro udírny Borniak, a rád bych se zeptal jak se montují na udírnu Borniak UW-150?
 • 14.09.2023 Radek L.

  Jaké příslušenství dokoupit k plynové udírně Lidl?

  Dobrý den, mám plynovou udírnu Lidl El Fuego a rád bych si k ní dokoupil nějaké příslušenství – obal, rošty, háčky, popř. štěpku. Můžete mi prosím poradit, které z Vámi nabízeného příslušenství by mi do udírny pasovalo? Děkuji
 • 18.08.2023 David M.

  Čím se liší nerezový plech na tuk u nového modelu udírny Borniak BBDS-NT-150 od původního?

  Dobrý den, podle popisu by měla mít udírna Borniak BBDS-NT-150 vylepšený odkapávací plech. V čem konkrétně je lepší oproti tomu starému?
 • 01.08.2023 Petr P.

  Digestoř pro udírnu

  Koupil jsem si u vás udírnu Borniak, a když jsem si ji u vás v Tachlovicích vybíral, byla mi k ní prezentována i „digestoř“. Šlo spíše o odtah kouře nad udírnou. Pokud je to možné, můžete mi prosím poslat odakz o jakou se jednolo + nějaký popis na tuto „digestoř“? Předem děkuji
 • 14.04.2023 Jiří F.

  Kolik masa se vejde do udírny SmooKing Pro 320?

  Dobrý den, rád bych si pořídil do provozu udírnu SmooKing Pro 320, jen bych potřeboval znát informaci, kolik masa se do udírny vejde. U několika prodejců jsem našel, že se dovnitř vejde 40-50 kg masa, vy uvádíte pouze 30 kg masa. Jaká je tedy skutečná kapacita?
 • 24.02.2023 Marek Z.

  Jaký rošt dokoupit pro udírnu Bradley Smoker Professional P10?

  Dobrý den, mám udírnu Bradley Smoker Professional P10 a je naprosto skvělá na uzení sýra, který udím výhradně na roštech. Je možné si k udírně dokoupit ještě další rošt?
 • 23.02.2023 Karel F.

  Jaké udící brikety Bradley použít na uzení sýru?

  Dobrý den, zatím jsem v udírně Bradley Smoker Original udil pouze klobásy. Rád bych si vyzkoušel i uzení sýru. Které udící brikety jsou vhodné pro uzení sýrů?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit