Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 06.10.2022 Karel M.

  Z čeho je vyrobená izolace kouřovodu udírny?

  Dobrý den, z čeho je prosím Vás vyrobená izolace kouřovodu? Chtěl bych si doma totiž postavit vlastní udírnu a netuším čím bych tu rouru měl vycpat.
 • 27.09.2022 Zdenek P.

  Jakou spotřebu mají elektrické udírny?

  Jak jsou na tom se spotřebou el. energie elektrické udírny. Kolik stojí jejich provoz?
 • 22.09.2022 Tomáš B.

  Jak je to s nabídkou cihlových udíren?

  Dobrý den, je u vás stále k dostání cihlová udírna? Pokud ano, můžete mě nasměrovat jak a kde jí objednat? Děkuji.
 • 16.09.2022 Ondřej R.

  Jak udit kuře?

  Dobrý den, chtěl bych v udírně zkusit udělat něco co by jedli i děti. Ty naše mají rády drůbež. Napadlo mě, že bych zkusil udit kuře. Moc ale nevím jak na to. Poradili byste mi s tím prosím?
 • 15.09.2022 Jiří B.

  Jako udírna z bojleru…

  Dobrý den, soused si nedávno vyrobil udírnu bojleru. Vypadá moc hezky, ale strávil s tím fůru času. Nemáte náhodou v nabídce udírnu, která by se tomu podobala? Pokud ano, měl bych o ni zájem.
 • 14.09.2022 Štěpán H.

  Jak připravit uzené maso?

  Před měsícem jsem si u Vás koupil udírnu Udírnu Bradley Smoker 4 digitální. Zatím jsem v ní zkoušel zauzovat pouze klobásy a sýr. V příštím týdnu bych chtěl konečně zkusit udit syrové maso. Poradili byste mi prosím, co bych si na to měl připravit a jaké maso vybrat? Děkuji.
 • 09.09.2022 Karel T.

  Jak vyrobit topeniště k udírně?

  Dobrý den, chtěl bych si zkusit vyrobit vlastní topeniště. Dokázali byste mi s tím prosím poradit? Máte v nabídce udírnu, ke které by se topeniště pak dalo připojit.
 • 06.09.2022 Adam R.

  Jak zmenšit udírnu?

  Dobrý den, jak prosím Vás vypadá udírna Napoleon Apollo AS200K ve složeném tvaru a je možné ji zmenšit? Je přenastavení složité?
 • 09.08.2022 Tomáš H.

  Jak sušit maso v sušičce?

  Dobrý den, před pár lety jsem u Vás kupoval gril a byl jsem s ním moc spokojený. Letos se chci vrhnout do sušení masa. Nemáte náhodu v nabídce nějakou sušičku a popřípadě i pár tipů jak v ní správně sušit maso?
 • 08.08.2022 Dušan M. 

  Proč používat k sušení masa podložku?

  Dobrý den, rád bych zkusil sušit maso v udírně. Koukal jsem, že máte v nabídce příslušenství, které je k tomu dobré pořídit. K čemu je dobrá silikonová podložka, kterou v té kategorii máte?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit