Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 01.02.2023 Tomáš T.

  Jak vybrat udírnu na balkon?

  Dobrý den, sháním udírnu, kterou bych si mohl dát na balkón. Máte nějakou takovou v nabídce?
 • 25.01.2023 Kateřina M.

  Co se dává do misky na popel v udírně Borniak 150?

  Dobrý den, naše udírna Borniak má uvnitř nerezovou misku na popel. Máme dát do misky vodu, nebo může zůstat prázdná, když do ní bude popel odpadávat? Ještě mě napadá dotaz ohledně čištění udírny. Máte nějaký osvědčený přípravek na čištění vnitřních částí udírny po uzení?
 • 20.01.2023 Radka T.

  Jaká má být vnitřní teplota masa při uzení v udírně Borniak 150?

  Dobrý den, jaká by měla být vnitřní teplota masa při uzení v udírně Borniak 150? Co jsem se koukala na internet, tak se udávají různé hodnoty. Také by mě zajímalo, jak dlouho by se maso po dosažení požadované vnitřní teploty mělo ještě udit.
 • 16.01.2023 Ondřej V.

  Proč je udírna Borniak BBDS-N-150 těžší než udírny Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, v čem spočívá rozdíl v hmotnosti udírny Borniak BBDS-N-150 oproti udírně Borniak BBDS-150 Simple? Na první pohled udírny vypadají stejně.
 • 11.01.2023  Tomáš B.

  Proč není součástí udírny Borniak koupené v Polsku ochlazovač kouře?

  Dobrý den, minulý týden jsem si v Polsku koupil udírnu Borniak UW-150, kterou máte také v nabídce. Je v pořádku, že součástí udírny nebyl ochlazovač kouře? Vy udírnu dodáváte včetně ochlazovače?
 • 20.12.2022 Ondřej M.

  Můžu použít udící štěpku Borniak v udící pistoli?

  Dobrý den, od manželky jsem dostal k narozeninám udící pistoli. Dají se do ní použít udící štěpky od Borniak? Prodáváte nějakou nádobu, v které by se dalo pistolí udit. Děkuji za odpověď.
 • 19.12.2022 Zuzana Ž.

  Jaký písek koupit do odkapávací misky udírny?

  Hezké odpoledne, mohli byste mi prosím poradit? Četla jsem si, že do odkapávače udírny se dává písek. Který bych měla použít a kde se se dá sehnat? Jak často je potřeba písek měnit? Děkuji za odpověď.
 • 15.12.2022 Libor T.

  Jak zvětšit kapacitu udírny?

  Dobrý den, chtěl bych si koupit nějakou menší udírnu, protože mám v plánu udit většinou jen pro sebe. Hodilo by se mi ale, kdyby se dala udírna v případě potřeby zvětšit, když bych chtěl jednou za čas udělat větší várku masa nebo klobás. Máte nějakou takovou v nabídce?
 • 13.12.2022 Zdeněk J.

  Jak ochránit elektrickou udírnu před deštěm a sněhem?

  Dobrý den, rád bych si u vás koupil elektrickou udírnu. Bohužel nemám žádnou pergolu, pod kterou bych jí postavil. Existuje nějaké zastřešení, které bude chránit udírnu před deštěm a sněhem během uzení? Když nebudeme udit, schováme udírnu do kolny.
 • 12.12.2022 Václav S.

  Jakou stříšku pořídit k udírně Kaiser 80?

  Dobrý den, mám udírnu Kaiser 80. Sháním se po stříšce, která by ji ochránila proti dešti. Na vašem e-shopu jsem našel jednu od výrobce Borniak. Dokážete mi říct, zda bude na moji udírnu pasovat? Rozměry udírny jsou 38,5 x 86 x 41 cm. Přemýšlel jsem také o obalu. Vyplatí se na udírnu pořídit? Nemáte náhodou na skladě nějaký, který by na tu moji pasoval?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit