1813133
OutdoorChef
Poslední vystavený kus!
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:10 990 Kč
Sleva15 %
ušetříte1 649 Kč
Gril Outdoorchef Australia 315 G
Plynový gril Australia 315 G švýcarského výrobce Outdoorchef se 3 nezávisle ovládanými hořáky
| Rozměry se zavřeným poklopem | 122 x 56 x 111 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | ocelový posmaltovaný rošt 46,5 x 44,5 cm |
| Systém zapalování | elektronické |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 3 nezávisle ovládané hořáky, elektronické zapalování, ocelové posmaltované rošty, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky, připojovací sada k PB láhvi |
| Příkon | 7,5 kW |
| Do grilu se vejde | 5 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
27 990 Kč
27 490 Kč
79 990 Kč
68 990 Kč
107 990 Kč
36 990 Kč
63 990 Kč
43 990 Kč
112 990 Kč
19 990 Kč
84 990 Kč
44 490 Kč
12 490 Kč
69 990 Kč
122 990 Kč
21 990 Kč
34 990 Kč
5 499 Kč
18 999 Kč
87 990 Kč
34 990 Kč
4 999 Kč
8 999 Kč
10 999 Kč
11 999 Kč
35 990 Kč
5 999 Kč
4 499 Kč
159 900 Kč
163 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...