1813135
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Australia 325 G
Plynový gril Australia 325 G švýcarského výrobce Outdoorchef se 3 nezávisle ovládanými hořáky a jedním bočním hořákem
| Rozměry se zavřeným poklopem | 122 x 56 x 111 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektronické |
| Grilovací rošt | ocelový posmaltovaný rošt 46,5 x 44,5 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 3 nezávisle ovládané hořáky, boční hořák, elektronické zapalování, ocelové posmaltované rošty, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky, připojovací sada k PB láhvi |
| Příkon | 11,7 kW |
| Do grilu se vejde | 5 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
6 190 Kč
11 990 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
4 590 Kč
6 490 Kč
6 190 Kč
5 190 Kč
6 490 Kč
4 290 Kč
4 890 Kč
4 590 Kč
1 390 Kč
1 075 Kč
1 424 Kč
728 Kč
2 290 Kč
1 390 Kč
4 590 Kč
42 990 Kč
61 029 Kč
90 984 Kč
79 990 Kč
44 490 Kč
46 990 Kč
17 990 Kč
9 990 Kč
12 990 Kč
18 990 Kč
68 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....