Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 30.11.2020 Martina B.

  Jaký vybrat generátor kouře k elektrické udírně?

  Dobrý den, potřebovala bych koupit náhradní generátor kouře. Můžete mi prosím poradit, jaký generátor mám koupit k elektrické udírně Borniak UW-150?
 • 27.11.2020 Erik M.

  Stavba udírny - návod

  Dobrý den, mám v plánu realizovat stavbu domácí udírny, dřevěné a ideálně svépomocí. Marně ale hledám na internetu nějaký návod, jak udírnu postavit. Neměli byste volně k dispozici nějaké plány nebo výrobní výkres ? Díky E.M.
 • 24.11.2020 Petra J.

  Výměna spirály generátoru kouře Bradley

  Dobrý den, nefunguje mi generátor kouře u udírny Bradley Smoker 6. Brikety si generátor podává, nicméně nedochází k jejich hoření. Můžete mi prosím poradit, v čem je problém? Děkuji.
 • 23.11.2020 Lukáš K.

  Proč elektrická udírna vyhazuje pojistky?

  Dobrý den, připojil jsem doma elektrickou udírnu a chvíli po zapnutí mi neustále vypadávají pojistky. Nevíte kde by mohl být problém?
 • 20.11.2020 Ctirad R.

  Generátor kouře u elektrické udírny neposouvá brikety

  Dobrý den, při uzení slaniny v elektrické udírně mi v půlce uzení přestal fungovat posuv udících briket v generátoru kouře. Nevíte, co by mohlo být špatně? Díky
 • 20.11.2020 Jiří F.

  Jakou povrchovou úpravu na dřevěnou udírnu?

  Dobrý den, koupil jsem si u Vás dřevěnou udírnu Master smoker L, chci se zeptat, zda je potřeba dřevo něčím natírat? Nebo jej mohu nechat tak jak je? Děkuji.
 • 17.11.2020 Petr K.

  Bazar udíren

  Dobrý den, chci se zeptat, zda prodáváte taky použité udírny nebo zda máte nějaký bazar na udírny? Díky.
 • 16.11.2020 Martin H.

  Jaký obal na udírnu Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, potřebuji koupit obal na udírnu. Prosím Vás o radu jaký obal bude pasovat na udírnu Borniak BBDS-150 Simple a můžu tak nechat stát udírnu přes zimu venku?
 • 13.11.2020 Jiří E.

  Nefunkční generátor kouře

  Dobrý den, při uzení salámů v elektrické udírně Bradley Original jsem zjistil nedostatečné spalování udících briket Bradley. V míse na popel jsem objevil brikety pouze s lehce očouzeným spodkem. Kde může být chyba? Děkuji.
 • 12.11.2020 Jindřich V.

  Udírny z Polska

  Dobrý den, chci se zeptat, zda dovážíte udírny také z Polska? Děkuji.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit