Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 15.12.2022 Libor T.

  Jak zvětšit kapacitu udírny?

  Dobrý den, chtěl bych si koupit nějakou menší udírnu, protože mám v plánu udit většinou jen pro sebe. Hodilo by se mi ale, kdyby se dala udírna v případě potřeby zvětšit, když bych chtěl jednou za čas udělat větší várku masa nebo klobás. Máte nějakou takovou v nabídce?
 • 13.12.2022 Zdeněk J.

  Jak ochránit elektrickou udírnu před deštěm a sněhem?

  Dobrý den, rád bych si u vás koupil elektrickou udírnu. Bohužel nemám žádnou pergolu, pod kterou bych jí postavil. Existuje nějaké zastřešení, které bude chránit udírnu před deštěm a sněhem během uzení? Když nebudeme udit, schováme udírnu do kolny.
 • 12.12.2022 Václav S.

  Jakou stříšku pořídit k udírně Kaiser 80?

  Dobrý den, mám udírnu Kaiser 80. Sháním se po stříšce, která by ji ochránila proti dešti. Na vašem e-shopu jsem našel jednu od výrobce Borniak. Dokážete mi říct, zda bude na moji udírnu pasovat? Rozměry udírny jsou 38,5 x 86 x 41 cm. Přemýšlel jsem také o obalu. Vyplatí se na udírnu pořídit? Nemáte náhodou na skladě nějaký, který by na tu moji pasoval?
 • 08.12.2022 Karel N.

  Jaké udící tyče pasují do udírny Bradley Smoker 4 digitální?

  Dobrý den, na vašem webu jsem našel tyče do udírny, které mají přesně rozměr, který potřebuju tj. 38 cm. Doma mám udírnu Bradley Smoker 4 digitální, akorát ty, co jsem našel jsou pro udírny Borniak 70. Mohli byste mi prosím ověřit, že to do té udírny opravdu pasuje.
 • 30.11.2022 Petr Č.

  Je u udírny Borniak UWDS-70 ochlazovač kouře nerezový nebo aluzinkový?

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda provedení generátoru kouře a ochlazovače u nerezové udírny Borniak UWDS-70 je také v nerezu? Je v dodávce flexibilní kouřovod?
 • 28.11.2022 Jaroslav R.

  Je součástí ochlazovače kouře Borniak připojovací roura k udírně?

  Dobrý den, prosím vás je součástí ochlazovače kouře Borniak i ta roura k připojení k udírně, co je na fotkách? V jedné diskuzi na internetu jsem četl že není a je třeba ji dokoupit.
 • 16.11.2022 Marcela K.

  Funguje teploměr do masa Meater ve zděné udírně?

  Dobrý den, funguje teploměr Meater bez potíží i ve zděných (šamotových) udírnách? Neovlivní jeho funkci síla stěny?
 • 14.11.2022 Marcela B.  

  Jaký stolek koupit k udírně Borniak?

  Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit udírnu Borniak. Máte v nabídce i stůl, na který by bylo možné udírnu postavit? Děkuji.
 • 11.11.2022 Daniel M.

  Jak udit v plynovém grilu za pomoci dymboxu?

  Dobrý den, narazil jsem na internetu na obrázek, kde je dymbox připojený k plynovému grilu. Máte s tím zkušenosti? Dokázali byste mi prosím vysvětlit, jak se v grilu udí?
 • 09.11.2022 Jan V.

  Jaký stůl dokoupit k udírně Bradley?

  Dobrý den, nemáte v nabídce nějaký podstavec nebo stůl na který by šlo postavit udírnu Bradley Smoker 6? Rád bych si udírnu koupil, ale nechce se mi k ní ohýbat. Dá se ke stolu přikoupit i boční polička, aby bylo kam odložit nádoby s masem?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit