Co znamená výraz Simple na konci označení elektrické udírny Borniak?

Dobrý den, vybírám elektrickou udírnu. Nejspíš sáhnu po nějaké od Borniaku. Na vašem e-shopu jsem narazil na udírny s označením Simple. Co to prosím Vás znamená?
Václav K.

Naše odpověď:

udírna borniak

Zdravíme, Vašku, děkujeme za otázku. Výrazem Simple označuje výrobce elektrické udírny Borniak s nejnovější verzí digitální ovládací jednotky. Na této ovládací jednotce si můžete nastavit přesně takovou teplotu, jakou v daný okamžik uvnitř komory udírny potřebujete.

Na digitálním displeji ovládací jednotky se během uzení zobrazuje aktuální teplota v udírně. Po stisknutí kolečka pod displejem, se Vám na displeji zobrazí Vámi nastavená teplota, kterou můžete naprosto jednoduše pouhým otočením knoflíku podle potřeby buď snížit nebo zvýšit.

Udírny s nejnovější ovládací jednotkou se vyrábějí ve čtyřech provedení. Liší se velikostí a povrchovou úpravou. Kapacita udírny větších modelů je 150 litrů:

U menších modelů je objem udírny 70 litrů:

elektrická udírna borniak

U starších modelů polských udíren Borniak jste se mohli setkat s analogovou verzí ovládací jednotky. Teplota uvnitř komory udírny se nastavovala manuálně kolečkem na ovládací jednotce. Během uzení bylo možné teplotu podle potřeby zvyšovat i snižovat, nicméně pro informaci o aktuální teplotě uvnitř udírny bylo třeba k udírně pořídit teploměr do udírny s digitálním displejem nebo teplotní sondy do udírny, které informace o vnitřní teplotě udírny posílají přímo do aplikace ve Vašem chytrém telefonu. 

Starší verze ovládací jednotky udíren Borniak

Věděli jste, že…

…díky tlačítku na digitální ovládací jednotce Borniak můžete udit maso bez podpory topné spirály? Běžně se toho využívá při uzení studeným kouřem, kde chceme v udírně dosáhnout co nejnižší teploty.  

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-co-znamena-simple-na-konci-oznaceni-vyrobku
2-co-znamena-simple-na-konci-oznaceni-vyrobku
3-co-znamena-simple-na-konci-oznaceni-vyrobku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit