Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 08.11.2022 Ondřej M.

  Proč nemá udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku?

  Dobrý den, má udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku? Koukal jsem na produktové fotky i na popis produktu, ale nikde jsem ji neviděl.
 • 07.11.2022 Hynek N.  

  Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

  Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
 • 04.11.2022 Norbert S.

  Jaký ochlazovač koupit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple?

  Dobrý den, jaký ochlazovač mám pořídit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple, kterou jsem koupil v Rakousku? Je vhodný ochlazovač s produktovým číslem ZW-01, který máte na stránkách?
 • 31.10.2022 Marek T. 

  Jak vyrobit vánočku z bůčku?

  Dobrý den, naprosto mě nadchla vánočka z klobás, kterou jsem našel na vašich stránkách. Je možné vyrobit i bůčkovou vánočku?
 • 26.10.2022 Bob Š.

  Mají elektrické udírny Borniak ventilátor?

  Dobrý den, jsou elektrické udírny Borniak vybaveny ventilátorem? Jak ventilátor slouží při uzení?
 • 25.10.2022 Václav K.

  Jak udit krutí maso?

  Dobrý den, máte prosím Vás zkušenost s uzením krůty? Plánujeme rodinnou oslavu a potřebujeme tak vyudit něco většího. Předem děkuju za pomoc. 
 • 19.10.2022 Martina D.

  Je uzená makrela zdravá?

  Dobrý den, jak je to prosím Vás s uzenými makrelami? Jsou uzené makrely zdravé? Přemýšlela jsem, že bych koupila manželovi elektrickou udírnu jako dárek a zajímalo by mě, zda se v ní dá dělat něco co bych jedla i já.
 • 13.10.2022 Karel H.

  Jak přeudit salám v elektrické udírně?

  Dobrý den, rád bych si ve své elektrické udírně přebudil salám ze supermarketu. Je to možné? Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 12.10.2022 Daniel D.

  Jak naložit kuřecí stehna na uzení?

  Dobrý den, zatím jsem udil jenom vepřové maso. O víkendu bychom měli mít návštěvu, která je spíš na drůbež. Napadlo mě tedy, že bych vyudil kuřecí stehna. Mohli byste mi prosím poradit jak na to?
 • 07.10.2022 Ondřej M.

  Co je součástí elektrické udírny Borniak v BBDS-NT-150?

  Dobrý den, co všechno je součástí udírny Borniak BBDS-NT-150? Je nutné si ještě něco dokoupit, abych v ní mohl udit?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit