Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Udírny a uzení

Zpět na přehled
 • 10.11.2020 Barbora H.

  Jak připojit ochlazovač k udírně Borniak?

  Dobrý den, chci se zeptat co všechno potřebuji přikoupit pro připojení ochlazovače kouře k udírně Borniak. Děkuji.
 • 09.11.2020 Petr B.

  Kdy kontaktovat servis udíren Bradley?

  Dobrý den při přesouvání udírny Bradley Smoker Smart jsem zachytil o rok podstavce a urval jsem konec kabelu. Konec jsem odstranil, ale potřeboval bych poradit, kde seženu nový? Musím se obrátit na firemní servis nebo můžu pořídit obyčejný kabel?
 • 04.11.2020 Marek T.

  Čištění teploměru uvnitř udírny

  Dobrý den, mám takový menší provozní problém. Mám specifickou udírnu dovezenou ze zahraničí, která má teploměr i uvnitř komory. Můj problém je, že nevím, jak ho správně vyčistit, aby příští uzené jídlo nechutnalo po chemii z čištění. Mám na teploměru hodně připečených kousků uzeného masa a mastnoty, že čísla na teploměru nepřečtu. Děkuji za radu.
 • 03.11.2020 Gábina P.

  Měření teploty uvnitř udírny za pomocí sond na maso

  Dobrý den, chci se zeptat, kde je nejlepší místo pro umístění sondy na měření teploty uvnitř udírny?
 • 02.11.2020 Milan D.

  Špatná pojistka u generátoru kouře

  Dobrý den, z ničeho nic mi přestal u elektrické udírny Borniak fungovat generátor kouře. Nemohli byste mi poradit, kde může být chyba? Mám se obrátit na servis udíren Borniak? Děkuji
 • 29.10.2020 Petr K.

  Regulace teploty a kouře u udírny Master Smoker L

  Dobrý den, měl bych dotaz k udírně Master Smoker L s topeništěm. Jaký konkrétní smysl má regulační klapka umístěná těsně před vstupem kouřovodu do udírny (tzn. umístěna mezi topeništěm a udírnou). Myslel jsem, že se klapka umístí na kouřovod vycházející z udírny na začínající komín. Předem moc děkuji za odpověď.
 • 22.10.2020 Karel F.

  Připojení udírny k zahradnímu grilu Pit Boss

  Dobrý den, chci se zeptat, jak připojit udírnu Pit Boss k peletovému grilu? Děkuji za pomoc.
 • 15.10.2020 Vojta S.

  Náhradní rošty do udírny Bradley

  Dobrý den, rozhodl jsem se do naší Bradley udírny pořídit další rošty navíc. Koukal jsem, že na výběr je ze dvou druhů roštů - nerezové a s nepřilnavým povrchem. Můžete mi poradit, které z nich jsou lepší? Čím se liší?
 • 02.10.2020 Lukáš N.

  Proč se udící brikety zasekávají v podavači generátoru kouře Bradley?

  Dobrý den, minulý týden jsem udil salám a udící brikety se mi několikrát zasekly v podavači generátoru kouře. Kde může být chyba? Děkuji
 • 01.10.2020 Pavel K.

  K čemu slouží sondy u udírny Bradley

  Dobrý den, dlouhá léta jsem měl udírnu se 6 rošty a teď jsem si pořídil novou I Smart Bradley udírnu se dvěma digitálními sondami. Návod jsem přečetl několikrát tam i zpět, ale nemůžu tam najít instrukce, k čemu ty sondy jsou a jak je použít. Díky za odpověď.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit