Jak vyměnit kolečka u udírny Borniak?

Dobrý den, našel jsem na vašich stránkách kolečka pro udírny Borniak, a rád bych se zeptal jak se montují na udírnu Borniak UW-150?
Honza L.

Naše odpověď:

Dobrý den Leoši, děkujeme za dotaz. Vaše elektrická udírna Borniak UW-150 je v základu vybavena napevno nasazenými plastovými nožičkami a díky chybějícímu závitu tedy nelze nožičky za kolečka vyměnit. Plastová kolečka pro udírny Borniak jsou určena pro nové modely udíren, které mají připravený závit na nožičky a lze je tak jednoduše vyměnit za kolečka se stejným závitem. Na starší modely bohužel plastové nejdou dát.

U kterých udíren je možné vyměnit nožičky za kolečka?

Kolečka lze místo nožiček namontovat pouze na nové modely udíren Borniak:

Jak vyměnit kolečka u udírny Borniak?

  • Nejdříve vyndejte z udírny veškeré rošty, háčky a misky, aby šlo udírnu pohodlně položit. Doporučujeme ji položit na čistý, hladký povrch, aby nedošlo k jejímu případnému poškrábání, např. na kus kartonu. 

jak vyměnit kolečka u udírny borniak

  • Jednoduše vyšroubujte plastové nožičky udírny. 

jak vyměnit kolečka u udírny borniak

  • Místo nožiček pak našroubujte plastová kolečka s drážkou pro extra přilnavost, která mají stejný závit jako původní nohy.

jak vyměnit kolečka u udírny borniak

  • Máte vyhráno! Teď už stačí jen udírnu zpět postavit a umístit do ní veškeré příslušenství. Díky kolečkům s aretací bude teď přemisťování udírny z místa na místo naprostá hračka.

jak vyměnit kolečka u udírny borniak

... je lepší kolečka před namontováním zabrzdit, aby se neprotáčela a šla lépe „natočit“ do závitu?

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství k udírnám nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit