F365DPK-1
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Freestyle 365 s dvířky - černý
Plynový gril Napoleon Freestyle 365 v moderní černé barvě se třemi nerezovými hořáky


| Rozměry grilu (v x š x h) | 116 x 124 x 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt WAVE s porcelánovým povrchem o rozměru 51 x 45 cm |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, zapalovací systém JET-FIRE, litinový rošt WAVE, dohřívací rošt, termosonda s budíkem, sklápěcí poličky, rozptylovače tepla |
| Hmotnost | 47 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 12 kW |
| Záruční doba | 10 let na hliníkové a nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,54kw/dm² |
79 990 Kč
87 990 Kč
19 990 Kč
16 990 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
34 990 Kč
106 990 Kč
36 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
68 990 Kč
38 490 Kč
49 990 Kč
106 990 Kč
13 990 Kč
87 990 Kč
19 990 Kč
29 990 Kč
177 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
159 900 Kč
44 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
35 990 Kč
18 990 Kč
11 990 Kč
21 990 Kč
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...
Poslední volná místa na sobotu 28.3.2026 od 9:00 Přinášíme bleskovou zprávu pro milovníky...
Kromě nejnovějších modelů grilů a udíren jsme si pro návštěvníky veletrhu FOR GARDEN připravili i...